Sadakat Programları ve Veri Analizi

Sadakat Programı
Değer katan, davranışsal sadakati tetikleyen ve ürün dağıtmanın ötesine geçen günümüz sadakat projelerinin doğru platformlara, programlara, mesajlara ve deneyimlere ihtiyacı var.
Son kullanıcıya, çalışanlara, bayilere yönelik gerçek zamanlı ödüllendirme, memnuniyet ve kişiselleştirilmiş seçeneklere dayanıyor. Geleneksel sadakat programlarını bu beklentilere uyacak şekilde evrimleştirmek çok önemli. Kullanıcılar sabırsız olduğundan ve anlık ödüllendirme ya da geri bildirimle karşı karşıya kalmak istediklerinden bu tempoya ve yeniliklere yer açacak şekilde sadakat programlarını oluşturmak gerekiyor.
Sadece müşterilere uygulanan sadakat çalışmaları için geçerli olmayan bu durum, çalışanların ve bayilerin de benzer isteklere sahip olduğunu gösteriyor. Herkes; özel olduğunu, önemsendiğini, değer verildiğini hissetmek istediğinden etkileşim ve iletişim en üst seviyede olmalı. Eldeki veriler doğru şekilde değerlendirilmeli, uygun analizler çıkarılmalı ve hedef kitlenin tam olarak neye ihtiyaç duyduğu bilinmeli ki sadakat programının başarıya ulaşsın.

Sadakat Programları Neler Sağlar?
• Müşterilerin, bayilerin ve çalışanların firmaya sadakatini arttırır.
• Pazarlama faaliyetlerine harcanan bütçeleri ciddi anlamda azaltır.
• Kişiye özel, ilgi alanlarına hitap eden reklamların oluşturulmasını sağlar.
• Müşterilerin ne tür kampanyalar istediğinin, kampanyaların beğenip beğenmediğini ölçümlenmesini sağlar.
• Hangi etkinliklere hangi kullanıcının daha çok katıldığının ölçümlenmesini ve kişilerin ilgi alanına giren etkinliklerin oluşturulmasına olanak verir.
• Bayilerin ve çalışanların eğitilerek yetkinliklerinin arttırılması.
• Müşterilerle iletişimin üst düzeyde tutulmasını sağlar.

Avantajları Nelerdir?
• Sosyal medya ile entegre ve sosyal medya üzerinden alınan aksiyonlara puan kazanma imkânı.
• Kullanıcıların davranışlarını gözlemleme sonucu onları segmente edebilme imkânı.
• Segmente edilen kullanıcılara özel kampanyalar yapabilme imkânı.
• Alışveriş ve puan analizleri sağlar.
• Mobil cihazlara entegre kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Çalışan Ödüllendirme ve Takdir Programı
Çalışan ödüllendirme ve takdir programı, kurum kültürünü ön plana alarak çalışanların her birinin fikrine önem verildiği sosyal bir platform oluşturuyor. Şirket içi anlık takdirin oluşmasına zemin hazırlayan yazılım, özelleştirilebilir anlık ödüllendirme sistemi sayesinde talepler doğrultusunda şekillendirilebiliyor. Diğer tüm programlar gibi her an, her yerde ve her cihazdan ulaşılabilmesi için mobil uygulamaya sahip olan Remo Assist, gerçek zamanlı takdir ve ödüllendirme konusunda dinamik bir sistem sunuyor.

Bayi Sadakat Programı
Bayi ödüllendirme, kampanya ve içerik yönetimi platformu olan bayi sadakat programı ise bayi motivasyonunu ve satışları arttırmaya odaklanan programıyla markaların güçlü bir bayi ağına sahip olmalarını sağlıyor. Bayilere özel kampanyalar oluşturulmasına izin veren ve bu sayede bayilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran sadakat programı, bayi ile şirketlerin sağlıklı ve verimli bir iletişim kurmalarına da yardımcı oluyor. Bayi profili çıkaran ve bayi eğilimlerini ölçebilen bayi sadakat programı, gerçek zamanlı kampanya ve ödüllendirme sistemiyle birçok avantaja sahip.

Son Kullanıcıya Özel Sadakat Programları
Son kullanıcıya hizmet eden mobil uygulamamız birçok marka, kategori ve ürün çeşitliliği, hediye çekleri ve seyahat & deneyim bölümleriyle dikkat çekiyor. Markaların isteklerine göre özelleştirilebilen, kampanyaların başarı oranlarını arttıran, müşterilerin yakından takip edilmesini sağlayan ve marka bağlılıklarını ödüllendiren program, son kullanıcının hızına ayak uyduruyor.

İndirim Kuponları
Müşterinin ihtiyaçlarına göre seçim sağlanması imkanı sunan zengin ana kategori yelpazesi sunan Remo Assist, indirim kuponları/kodlarını Burger King, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci, Arbys, Gloria Jeans, David People, Tekzen, Gold Master, Arzum, Turkcell, D-Smart, Kiğılı, Ayakkabı Dünyası gibi öne çıkan başlıca markalar arasından sağlıyor.

Veri Analizi
İlk faz veri analizi; Firmanın mevcut verileri, veya yapılmışsa araştırma verileri üzerinden anlamlı bulgular çıkartmak, ihtiyaç halinde segmentasyon temelini oluşturmak, bütçeler çerçevesinde verilerle ilişkilendirilmiş puan hesaplamaları yapmak gibi program stratejisini ve KPI’larıda şekillendirecek olan değerlendirmeler bütünüdür. Uzman analistlerimiz mevcut verileri ve süreç içerisinde ihtiyaç duyulacak verileri toplar ve raporlarlar.

Veri Merkezi Güvenliği
Video gözetleme, biyometrik ve pim tabanlı kilit, sıkı personel erişimi denetimleri ve ziyaretçiler için ayrıntılı giriş kayıtlarıyla donatılan dış veri merkezi, yılın 365 günü, 7/24 hizmet veriyor. Ayrı bir uygulama ile müşteri verilerini ve veri sunucularını depolayan sunucular, web uygulama sunucularından fiziksel olarak ayrı tutuluyor.

Güvenlik
Küresel bir güvenlik standardı olan altyapı sayesinde tüm bilgiler güvenli bir şekilde bulutta saklanıyor ve yüksek veri depolama altyapısıyla çalışıyor.
Her türlü güvenlik önlemini alan Remo Assist; yüksek teknoloji ürünü, hızlı ve güvenli altyapılarıyla üstün bir performans sergilemek için çalışıyor.
7/24 korunan, sıkı denetimlere tabi olan, ayrıntılı giriş kayıtlarıyla donatılan veri merkezi, tarayıcı ile kişisel imalar arasında dolaşan tüm bilgileri 256 bit SSL şifrelemesi ile koruyor.


Hizmetler Hakkında Bilgi İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu