Siber Risk

CyberMed
CyberMed Kişisel Bilgilerimizin online dünyada ki koruyucusudur. Kişisel verilerinizi 7/24 internetin karanlık dünyası dahil tüm internet üzerinde tarayarak çalınıp çalınmadığını tespit eder ve olası bir risk durumunda sizi uyararak, aksiyon planları sunar ve gelecekte bilgilerinizin daha güvenli korunması için tavsiyelerde bulunur. Eğer kişisel bilgileriniz online dünyada bir şekilde kötü amaçlı kişilerin/ kurumların eline geçti ise size özel aksiyon planları hazırlar ve çözümlenene kadar tüm süreçte yanınızda olur.
CyberMed ile koruma altına alınan bilgiler;
• 10 adet Kredi / Debit Kartı numarası
• 10 adet Banka Hesabı numarası
• 10 adet Cep Telefonu Numarası
• 10 adet E-Posta Adresi
• 1 adet Pasaport
• 1 adet Ehliyet
• 1 adet T.C. Kimlik Numarası (TCKN)

Antivirüs Program
Koruma yazılımı kapsamında müşterilerin PC, Mac, Telefon (iOS, android) olmak üzere kişilerin hayatlarının vazgeçilmez parçası olan cihazlarının içindeki bilgilerini gelebilecek kötü niyetli saldırılara ve casus yazılımlara karşı maksimum güçlendirilmiş güvenlik koruması sağlayan güvenli tarayıcı yazılım sunulmaktadır. Ebeveynlerin çocuklarını çevrimiçi dünyada yönlendirebilmeleri için yardım eder. Uygulama ve cihaz kullanımını denetleyebilir; ayrıca çocukların yerini tespit edebilir, belirlenen güvenli bölgeden çıktığında uyarlar vermektedir. Antivirüs program ile aynı ailede 5 kişiye kadar kullanıcı eklemesi sağlayabilmektedir.

Kartım Güvende
Remo Assist Kart Koruma Hizmeti, sağladığı teminatlarla, kartlarınızı yetkisiz kullanıma karşı güvence altına alır. Çalınma ya da kaybolma sonucunda kartlarınızı iptal ettirmekle kalmaz, uğradığınız zararı telafi ederek doğabilecek sıkıntılara karşı sizi korur. İster Türkiye sınırları içinde ister Avrupa’da, Amerika’da ya da dünyanın herhangi bir noktasında; cüzdanınızda bulunan tüm kartlarınızın çalınması, kaybolması ya da değerli eşyalarınızın gasp/kapkaç yoluyla başkalarının eline geçmesi durumunda tek bir numarayı arayarak anında destek alabiliyorsunuz. Remo Assist, kartlarınızı iptal ettirip yenilenmelerini sağlamakla kalmıyor, pasaport, ehliyet ve nüfus cüzdanı gibi kimliklerinizin yenilenme masraflarını da üstleniyor. Günlük hayatınıza kesintisiz devam edebilmeniz için acil nakit avansı da sunan Kartım Güvende, gasp/kapkaç gibi durumlarda cep telefonunuz ve üzerinizde bulunan değerli ziynet eşyalarınız için de teminatlar sunar.

Kimliğim ve Şifrelerim Güvende
Günümüzde her geçen gün yüzlerce masum insan kimlik hırsızlığı riski ile karşı karşıya kalıyor. Kimlik hırsızlığı süreci, doğru yönetilememesi durumunda başınıza geri dönüşü neredeyse imkânsız sorunlar açabilir. Kimliğim Güvende, kimliğiniz ile ilgili her türlü konuda size destek olan, yol gösteren ve başınıza gelebilecek bir olayda maddi güvenceler sunarak uzman danışmanlarımız ile süreci, sizin için en sıkıntısız ve hızlı çözülmesini sağlayacak şekilde yöneten benzersiz bir üründür.

Şifrelerim Güvende
Şifrelerim Güvende ile tüm kişisel şifre hırsızlıklarına karşı risklerinizi en aza indirirken paranızı da korumuş olursunuz. Şifrelerim Güvende ile kredi kartı, banka kartı, ATM, e- ticaret, internet ya da mobil bankacılık gibi tüm kişisel şifrelerinizin teknolojik yöntemlerle ya da fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonrası ortaya çıkacak ekonomik kayıplarınız güvencemiz altındadır.


Hizmetler Hakkında Bilgi İstiyorum

Copyright ©2020 Remo Assist - Her Hakkı Saklıdır. | Gizlilik ve Çerez Politikamız | KVKK Başvuru Formu